Animals
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Acest forum este dedicat animalelor
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Mesagerie privata !!!!!!

In jos 
AutorMesaj
Andru
Prieten in haita
Prieten in haita



Mesaje : 26
Puncte : 63
Data de inscriere : 18/07/2011
Varsta : 37

Mesagerie privata !!!!!! Empty
MesajSubiect: Mesagerie privata !!!!!!   Mesagerie privata !!!!!! EmptyLun Aug 22, 2011 10:06 am

Revin dupa excluderea (?) al carei motiv nu-l cunosc, excludere neanuntata la topicul potrivit ("Avertismente si banari") si care a expirat pe 19.08.2011. Postam inca de atunci, dar abia azi-noapte, am revenit in tara.
Am cateva intrebari si sper sa primesc raspuns la ele :
1. Motivul excluderii ?
2. Cum pot sa apar cu postare pe 20.08.2011, cand la acel moment eram exclus (deci logic, nu puteam posta) ?
3. Daca mi-am sters pozele cu animalutele (exista butonul "Edit", care permite stergerea/editarea postului, chiar de catre autorul lui), in baza carui drept, administratorul le-a luat de pe un alt forum si le-a postat in numele meu ? Raspunsul dat ulterior (respectiv ca adminul trebuia sa fie de acord cu stergerea pozelor), nu este valabil pentru simplul fapt ca pozele postate de admin, erau altele (repet, luate de pe un alt forum, fara acordul cuiva) decat cele postate de mine. Deci, astept explicatii !
4. Faptul ca pun intrebari (invitat fiind de admin, de pe forum, pe MP) nu cred ca este motiv de sanctiune. Pun intrebari, cand nu inteleg ceva, sau cand explicatiile date nu au nicio noima. Am dreptul, sau nu ? E firesc sa doresc sa inteleg ce se intampla ?
5. Si bomboana de pe coliva : la dorinta de a trimite un MP (tocmai pentru a evita acest post public si a putea adresa intrebari direct adminului, dar in MP), imi apare :
"Informatii
Ne pare rau dar administratorul nu v-a autorizat sa trimiteti mesajelor private."
Presupun ca s-a dorit a intelege ca nu mi se permite sa trimit mesaje private.
De ce ?
Traficul pe forum, este ca si in moarte cerebrala, ultima postare fiind (sper ca am retinut corect) din 28.07.2011. Din 22 useri, 9 cu 0 postari, 3 cu o postare, 3 cu 4 postari. Deci 15 useri cu activitate 0, sau care tinde spre 0. Se doreste desfiintarea forumului ? Ok, dar se poate explica clar ? E drept, se apropie sfarsitul vacantei, adminul se intoarce la scoala, iar forumul a fost moftul de peste vara !
Adminul "exista, dar lipseste cu desavarsire", vorba lui Caragiale ! Iar cand/daca apare, taie, spanzura, da ordine, de parca forumul acesta ar fi stat in stat.
La toate aceste intrebari, astept raspunsuri si in plus, astept accesul la MP, asa cum au toti utilizatorii !!!!!!!
O zi buna !
Sus In jos
Andru
Prieten in haita
Prieten in haita



Mesaje : 26
Puncte : 63
Data de inscriere : 18/07/2011
Varsta : 37

Mesagerie privata !!!!!! Empty
MesajSubiect: Continuare   Mesagerie privata !!!!!! EmptyLun Aug 22, 2011 12:18 pm

Nu doar ca excluderea nu a fost anuntata la topicul respectiv, dar nici mie personal, nu mi-a fost comunicata. Am remarcat doar, cand am incercat sa ma loghez !
In plus, cat ar fi cineva de admin, ce-i privat, privat trebuie sa ramana. Acum am constatat ca mi-au fost sterse mesaje private. Eu nu le-am sters, asta e clar ! Atunci, cine ?????
Ok, iti faci un forum (isi poate face oricine) ! Te situezi cumva in afara legilor acestei tari ? Ai dreptul sa le interpretezi/pui in practica, dupa ureche si dupa bunul plac ? Faptul ca nu le cunosti, nu este o scuza ! Este specificat clar pe site-ul "mama" forumgratuit.ro. Trebuie doar sa citesti si da, e adevarat, trebuie sa mai si pricepi ce citesti. Mai greu, dar nu imposibil, daca vrei !
Si daca chiar nu pricepi, dar vrei sa ai activitate pe forumul creat si totodata sa actionezi in limitele legale obligatorii, apelezi la ajutorul cuiva (familie, prieteni, userii forumului "mama", etc.) care pot purta un dialog si cu useri ce au depasit nivelul gimnaziului, desigur, prin intermediul adminului acestui forum.
Daca nu, se putea scrie mare, in locul fluturasului, sau peste el, "Interzis celor cu varsta peste 15 ani !"
Sus In jos
 
Mesagerie privata !!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Animals  :: Administrative :: Avertismente si banari-
Mergi direct la: