Animals
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Acest forum este dedicat animalelor
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Adminitratori forum

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
D33Ni
Admin
Admin
D33Ni


Mesaje : 116
Puncte : 272
Data de inscriere : 13/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Dr.Tr.Severin (Mehedinti)

Adminitratori forum Empty
MesajSubiect: Adminitratori forum   Adminitratori forum EmptyJoi Iul 14, 2011 12:39 pm

Pe forum sunt eu D33Ni dar o sa mai aleg pe cineva cand o sa fie mai multa activitate Smile
Sus In jos
https://dog3.forumgratuit.ro
Law
Membru in haita
Membru in haita



Mesaje : 13
Puncte : 27
Data de inscriere : 20/07/2011

Adminitratori forum Empty
MesajSubiect: Re: Adminitratori forum   Adminitratori forum EmptyLun Aug 22, 2011 1:43 pm

D33Ni a scris:
Pe forum sunt eu D33Ni dar o sa mai aleg pe cineva cand o sa fie mai multa activitate Smile
Ca tot suntem la topicul "Adminitratori forum" (e citat, nu-i productie proprie), administratorul poate fi deranjat putin ? Nu avem pretentii mari, doar cat sa raspunda la niste umile intrebari, ale unora, "saraci cu duhul", care pricep greu si uita repede. Nu de alta, dar suntem complet in ceata Shocked !
Multumesc.

Later edit :
Acum am vazut, adminitratorul a intrat ultima data pe 31.07.2011 ! Pe cand urmatoarea vizita de curtoazie ? Nu de alta, dar sa stim cate luni asteptam raspunsurile la intrebari, sau daca le vom primi vreodata !
Sus In jos
 
Adminitratori forum
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Animals  :: Adminitrator si Moderatori :: Administrator-
Mergi direct la: