Animals
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Acest forum este dedicat animalelor
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Evaluari pozitive/negative

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Andru
Prieten in haita
Prieten in haita



Mesaje : 26
Puncte : 63
Data de inscriere : 18/07/2011
Varsta : 37

Evaluari pozitive/negative Empty
MesajSubiect: Evaluari pozitive/negative   Evaluari pozitive/negative EmptyMar Iul 19, 2011 1:15 pm

Pentru ca la "Ajutor" sunt intrebari care n-au legatura cu formatul/continutul forumului, voi intreba aici.
Am studiat mai bine forumul si intamplator am dat peste "Statistici"-"Evaluari". Ce sunt aceste "Evaluari pozitive/negative", cine le face si pe ce criterii ? Intreb, pentru ca nu se explica nicaieri si mi se pare firesc, ca fiind membru al forumului, sa stiu. Nu mi se pare firesc si nici corect ca utilizatorul X sa se trezeasca cu "n" evaluari negative, de care nu are habar si despre care nu stie, de unde i se trag. Ma intreb, oare aceste evaluari nu ar trebui sa fie la vedere si explicate ? E ca si cum mi-as pedepsi cainele (ca tot suntem pe forum dedicat animalutelor), "stiu eu pentru ce", dar cainele nu trebuie sa stie, e secret.
Si mai e ceva ce nu inteleg, legat de "Multumiri". Am vazut butonul "Mersi", dar nu l-am folosit. Daca am multumit scriind "Multumesc !", se considera ca nu am multumit ? Daca este asa, mi se pare aberant, scuzata fie-mi parerea. Mi se pare ca ne scarpinam cu mana dreapta la urechea stanga. Daca cel caruia i-am multumit, folosind butonul "Mersi" nu intra in "Statistici" poate spune ca-mi lipsesc cei 7 ani de acasa. De unde stie ca eu, de fapt i-am multumit ? De unde stie, ca "Mersi" vine de la mine si nu de la un alt utilizator ?
Pentru 19 utilizatori, zic eu, ca sunt suficienti Moderatori ! Ori aceste lucruri ar trebui lamurite explicit, astfel incat fiecare utilizator sa stie despre ce este vorba.
Multumesc anticipat, pentru lamuririle pe care sper sa le primesc !
Sus In jos
D33Ni
Admin
Admin
D33Ni


Mesaje : 116
Puncte : 272
Data de inscriere : 13/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Dr.Tr.Severin (Mehedinti)

Evaluari pozitive/negative Empty
MesajSubiect: Re: Evaluari pozitive/negative   Evaluari pozitive/negative EmptyMar Iul 19, 2011 5:10 pm

Administratorii si moderatorii ....Avem si moderatorii mai micuti si poate nu stiu ce inseamna acesete evaluari....O sa fac scot reputatia si o sa fie doar rangurile si punctele...
Sus In jos
https://dog3.forumgratuit.ro
D33Ni
Admin
Admin
D33Ni


Mesaje : 116
Puncte : 272
Data de inscriere : 13/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Dr.Tr.Severin (Mehedinti)

Evaluari pozitive/negative Empty
MesajSubiect: Re: Evaluari pozitive/negative   Evaluari pozitive/negative EmptyMar Iul 19, 2011 5:13 pm

Andru a scris:
pe ce criterii ?

Daca esti off topic ti se i-a un punct....Daca ajuti utilizatorii ti se da un punct (la reputatie)...Si ai dreptate doar eu si user65 ramane administrator(eu) si moderator(ea)...
Musltumesc daca mai ai nelamuriri te astept cu un PM Wink
Sus In jos
https://dog3.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Evaluari pozitive/negative Empty
MesajSubiect: Re: Evaluari pozitive/negative   Evaluari pozitive/negative Empty

Sus In jos
 
Evaluari pozitive/negative
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Animals  :: Off - Topic :: Tot ce doriti sa ziceti ( In limita bunului simt )-
Mergi direct la: